zoradiť podľa:
názvu
ceny výrobcu

Lepidlo na puzzle

Lepidlo na puzzle

Poskladali ste obrázok a chcete si ho takto uchovať? Kúpte si lepidlo špeciálne určené na lepenie puzzle. Rozotiera sa zhora na poskladaný obrázok tak, aby dobre preniklo do medzier medzi jednotlivé časti skladačky<BR><BR><B>Návod na použitie konzervačného lepidla pre spevnenie puzzle skladačky</B><BR><BR>Poskladané puzzle podložte papierom, aby bola chránená pracovná plocha. Potrebné množstvo lepidla nalejte a rovnomerne rozotrite po ploche puzzle (použite napríklad starú kreditnú kartu alebo tvrdý kartón). Dôležité sú lepidlom zaliate škáry medzi jednotlivými dielikmi puzzle. Nechajte dostatočne dlho schnúť, najmenej však jednu hodinu. Kým lepidlo nezaschne, tak je mliečne biele. Neobavajte sa toho, po zaschnutí sa stane priesvitným.<BR>Upozornenie: Lepidlo je citlivé na chlad, preto ho nikdy neskladujte v priestoroch, kde okolitá teplota vzduchu môže byť pod bodom mrazu.

  • 4156 hodnotenie(a,í)

2.95 €

2.95 €

Podložka na puzzle

Podložka na puzzle

Podložka na odloženie puzzle. Ponúka plochu pre motívy do 2000 dielikov. Môžete skladať priamo na filci. Na odloženie stačí navinúť puzzle na plastikovú rúrku a upevniť gumičkami. Puzzle sa dá bezpečne a jednoducho odložiť a šetrí priestor.

  • Tovar nemá hodnotenie

17.23 €

17.23 €

Podložka na puzzle do 1000 dielo...

Podložka na puzzle do 1000 dielov

Stačí doskladať, zrolovať, upratať. A ďalší deň zase rozbaliť a ďalej skladať. Na to je táto podložka na puzzle do 1000 dielov.

  • Tovar nemá hodnotenie

16.49 €

16.49 €

Puzzle - Conserver Permanent

Puzzle - Conserver Permanent

Tekuté lepidlo na všetky druhy puzzlov. Doba schnutia je okolo 1 hodiny.<BR><BR><B>Návod na použitie konzervačného lepidla pre spevnenie puzzle skladačky</B><BR><BR>Poskladané puzzle podložte papierom, aby bola chránená pracovná plocha. Potrebné množstvo lepidla vytlačte a rovnomerne rozotrite po ploche puzzle špongiou pod vrchnákom lepidla. Dôležité sú lepidlom zaliate škáry medzi jednotlivými dielikmi puzzle. Nechajte dostatočne dlho schnúť. Po použití lepidla špongiu na rozotieranie riadne vypláchnite pod tečúcou vodou.<BR>Upozornenie: Lepidlo je citlivé na chlad, preto ho nikdy neskladujte v priestoroch, kde okolitá teplota vzduchu môže byť pod bodom mrazu.

  • 1 hodnotenie(a,í)

8.66 €

8.66 €

Puzzle Conserver

Puzzle Conserver

Tekuté lepidlo na všetky druhy puzzle. Potiera sa lícna strana. Jedna tuba stačí na 2000 dielne puzzle. Puzzle potom ostane pohromade. Tuba má integrovanú špongiju na nanášanie a je uzatvárateľná.

  • Tovar nemá hodnotenie

4.29 €

4.29 €

Puzzle Conserver Dino

Puzzle Conserver Dino

Tekuté lepidlo na všetky druhy puzzle. Potiera sa lícna strana. Jedna tuba stačí na 1500 dielne puzzle. Puzzle potom ostane pohromade. Tuba je uzatváratelná.

  • Tovar nemá hodnotenie

3.29 €

3.29 €
Zobrazujem 1-6 z 6 nájdených